Wykaz numerów wewnętrznych 

 

Podmiot Urząd Miejski w Zbąszyniu
Adres ul. por. Żwirki 1, 64-360 Zbąszyń
Telefon (68) 3866009, (68) 3846009
Fax (68) 3846010
Adres strony instytucji http://www.zbaszyn.pl ; http://www.bip.zbaszyn.pl
Adres e-mail instytucji urzad@zbaszyn.pl

   Elektroniczna Skrzynka Podawcza: EPUAP

    Wykaz numerów wewnętrznych i poczty elektronicznej:

 

KIEROWNICTWO URZĘDU                         

  1. Tomasz Kurasiński - Burmistrz Zbąszynia [ burmistrz@zbaszyn.pl ] lub [t.kurasinski@zbaszyn.pl ]  pokój: 12  wew. 311
  2. Marek Orzechowski - Zastępca Burmistrza [m.orzechowski@zbaszyn.pl ]  pokój: 10   wew. 310
  3. Joanna Korcz - Skarbnik Gminy [ skarbnik@zbaszyn.pl ] lub [ j.korcz@zbaszyn.pl ] pokój 16 wew. 316
  4. Andrzej Wilkoński - Sekretarz Gminy [ sekretarz@zbaszyn.pl ] pokój 14 wew. 314

URZĄD STANU CYWILNEGO

  1. Elżbieta Szymańska - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego [ usc@zbaszyn.pl ] lub [e.szymanska@zbaszyn.pl]   pokój: 9  wew. 309

REFERAT ORGANIZACYJNY „OR”

  1. Rafał Ciechorski - kierownik referatu [ r.ciechorski@zbaszyn.pl ]              pokój: 31  wew. 331
  2. Teresa Diłaj - pracownik referatu [ t.dilaj@zbaszyn.pl ]                                              pokój: 18  wew. 318
  3. Maciej Ziegler – pomoc administracyjna [ m.ziegler@zbaszyn.pl ]                        pokój: 20  wew. 320
  4. Agnieszka Hasiak - pracownik referatu [ a.lodzinska@zbaszyn.pl ] sekretariat wew.311
  5. Mateusz Basiński - pracownik referatu [ m.basinski2@zbaszyn.pl ] pokój 20 wew. 320
  6. Marcin Kaczmarek - pracownik referatu [ m.kaczmarek@zbaszyn.pl ] pokój 32 wew. 332
  7. Karolina Rzepa – pomoc administracyjna [ k.rzepa@zbaszyn.pl ] pokój 20 wew. 320
  8. Leszek Kozłowski - pracownik referatu [l.kozlowski@zbaszyn.pl]  pokój 31 wew. 331

 

REFERAT KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ I PODATKOWEJ „KBP”

  1. Joanna Korcz – kierownik referatu  [ j.korcz@zbaszyn.pl ]                          pokój: 16  wew. 316
  2. Małgorzata Taberska -  zastępca skarbnika [ m.taberska@zbaszyn.pl ]   pokój: 17  wew. 317
  3. Magdalena Wieczorek - pracownik referatu [ m.wieczorek@zbaszyn.pl ]  pokój: 17  wew. 317
  4. Alicja Woś - pracownik referatu [ a.wos@zbaszyn.pl ]                                  pokój: 17  wew. 317
  5. Patrycja Słowinska - pracownik referatu [ p.slowinska@zbaszyn.pl ]       pokój: 17  wew. 317
  6. Katarzyna Suwiczak - pracownik referatu [ k.suwiczak@zbaszyn.pl ]        pokój: 17  wew. 317
  7. Monika Janik - pracownik referatu [ m.janik@zbaszyn.pl ]                          pokój: 17  wew. 317
  8. Anna Kalemba - pracownik referatu [ a.kalemba@zbaszyn.pl ]                  pokój: 3  wew. 303
  9. Jolanta Waśko - pracownik referatu [ j.wasko@zbaszyn.pl ]                       pokój: 3  wew. 303
  10. Iwona Piasecka – pracownik referatu  [ i.fornalik@zbaszyn.pl ]                    pokój: 4  wew. 304
  11. Marzena Krzyżaniak - pomoc administracyjna [m.krzyzaniak@zbaszyn.pl ] pokój 3 wew. 303
  12. Paulina Nawrot – pomoc administracyjna [p.nawrot@zbaszyn.pl ]pokój: 3 wew. 303

URZĄD STANU CYWILNEGO „USC”

  1. Elżbieta Szymańska -  kierownik referatu [ e.szymanska@zbaszyn.pl ]     pokój: 9  wew. 309
  2. Anna Kalemba – zastępca kierownika [ a.kalemba@zbaszyn.pl ]                           pokój: 3  wew. 303

REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH „SO

  1. Renata Brychcy - pracownik referatu [ r.brychcy@zbaszyn.pl ]              pokój: 8   wew. 308
  2. Magdalena Piter – pracownik referatu [ m.piter@zbaszyn.pl ]                 pokój: 8  wew. 308

REFERAT OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWYCH „OPO”

  1. Monika Perz - kierwonik referatu [ m.perz@zbaszyn.pl ]                           pokój 33 wew. 333
  2. Beata Rychła - pracownik referatu [ b.rychla@zbaszyn.pl ]                      pokój: 22  wew. 322
  3. Joanna Dulat - pracownik referatu [ j.dulat@zbaszyn.pl ]                         pokój: 23  wew. 323
  4. Grażyna Kubaś – pracownik referatu [g.kubas@zbaszyn.pl ]                      pokój: 23   wew. 323
  5. Lucyna Kowalewska - pracownik referatu [ l.kowalewska@zbaszyn.pl ]               pokój: 23  wew. 323
  6. Mirona Gołek - pracownik referatu [m.golek@zbaszyn.pl]                        pokój 24 wew. 324
  7. Anna Michalska - pracownik referatu [ a.michalska@zbaszyn.pl ]             pokój: 24  wew. 324

REFERAT OCHRONY ŚRODOWISKA I PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO „OŚPP”

  1. Marek Orzechowski – kierownik referatu [ m.orzechowski@zbaszyn.pl ]  pokój: 10  wew. 310
  2. Weronika Zydorczak - pracownik referatu [ w.zydorczak@zbaszyn.pl ]    pokój: 2  wew. 302
  3. Kamila Woźniak - pracownik referatu [ k.wozniak@zbaszyn.pl ]                                pokój: 2  wew. 302
  4. Iwona Zielińska - pracownik referatu [ i.zielinska@zbaszyn.pl ]                  pokój: 2  wew. 302
  5. Joanna Przybylska - pracownik referatu [ j.przybylska@zbaszyn.pl ]           pokój: 2 wew. 302

 

REFERAT ROZWOJU SPOŁECZNO – GOSPODARCZEGO GMINY „RSGG”

  1. Kamil Sieratowski – kierownik referatu [ k.sieratowski@zbaszyn.pl ]       pokój: 25   wew. 325
  2. Jolanta Tratwal – pracownik referatu [ j.tratwal@zbaszyn.pl ]                   pokój: 21  wew. 321
  3. Karolina Malikowska - pracownik referatu [ k.malikowska@zbaszyn.pl ]              pokój: 30  wew. 330
  4. Monika Szaferska – pracownik referatu [ m.szaferska@zbaszyn.pl ]        pokój: 30  wew. 330
  5. Danuta Weimann - pracownik referatu [ d.weimann@zbaszyn.pl ]          pokój: 29  wew. 329

REFERAT INFRASTRUKTURY I NIERUCHOMOŚCI „IN”

  1. Kamil Sieratowski – kierownik referatu [ k.sieratowski@zbaszyn.pll ]        pokój: 25  wew: 325
  2. Marek Basiński - pracownik referatu [ m.basinski@zbaszyn.pl ]                           pokój: 26  wew. 326
  3. Rafał Fijałkowski - pracownik referatu [ r.fijalkowski@zbaszyn.pl ]         pokój: 26  wew. 326
  4. Monika Toboła - pracownik referatu [ m.tobola@zbaszyn.pl ]                 pokój: 26  wew. 326
  5. Bartosz Eichhorst – pracownik referatu [ b.eichhorst@zbaszyn.pl ]        pokój: 26  wew. 326
  6. Zygmunt Kromski – pracownik referatu [ z.kromski@zbaszyn.pl ]           pokój: 28  wew. 328
  7. Marcin Klorek - pracownik referatu [ m.klorek@zbaszyn.pl ]                   pokój: 5  wew. 305
  8. Wanda Kromska – pracownik referatu [ w.kromska@zbaszyn.pl ]          pokój: 5  wew. 305

 

 


Liczba odwiedzin : 12230
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miejski w Zbąszyniu
Osoba wprowadzająca informację : Marcin Klorek
Osoba odpowiedzialna za informację : Marcin Klorek
Czas wytworzenia: 2011-10-18 23:22:33
Czas publikacji: 2017-06-01 07:54:30
Data przeniesienia do archiwum: Brak